Ekologiczne torby i reklamówki BIODEGRADOWALNE

Torby biodegradowalne – dlaczego warto z nich korzystać?

Ekologiczne torby z folii biodegradowalnej FOLIEX to reklamówki ekologiczne wielokrotnego użytku. Torby są wykonane w 100% z naturalnego polimeru, co zapewnia ich jakość i trwałość. Nasze reklamówki ekologiczne to torby typu market z folii LDPE, MDPE, HDPE o podwyższonej grubości. Dzięki ich właściwościom, które zapobiegają rozrywaniu, Twoi klienci na pewno będą zadowoleni, mogąc dostarczyć zakupy do domu bez nieprzewidzianych przygód. Ponadto oferujemy reklamówki ekologiczne z nadrukiem. To wspaniały sposób na skuteczną reklamę.

Reklamówki ekologiczne z nadrukiem – biodegradowalne torby dla Ciebie

Obecnie coraz więcej osób stawia na proekologiczne rozwiązania. Spowodowane jest to między innymi wzrostem świadomości wśród konsumentów. Nie używaj foliowych toreb – wybierz reklamówki ekologiczne z nadrukiem, które są w pełni biodegradowalne. Nasze torby z folii biodegradowalnej występują w różnych rozmiarach – wszystko po to, aby móc dopasować je jak najlepiej do Twoich potrzeb. Polecamy wybór torby biodegradowalnej z nadrukiem, jeśli zależy Ci nie tylko na zatrzymaniu stałych klientów, ale także na pozyskaniu nowych. Nadruki na reklamówkach biodegradowalnych wykonujemy metodą sitodruku i flexo, dzięki temu zachowują wyrazistość na długo.

Zalety reklamówek biodegradowalnych

Reklamówki ekologiczne z nadrukiem to wyjątkowy sposób na odróżnienie firmy od innych. Wybierz torby biodegradowalne z nadrukiem, a logo Twojej firmy będzie towarzyszyć klientom wszędzie, gdziekolwiek pojawią się z torbą. Reklamówki ekologiczne z nadrukiem są wielokrotnego użytku, więc możesz mieć pewność, że Twoi klienci dostrzegą ich jakość i nie wyrzucą ich od razu do śmieci. Ponadto torby ekologiczne są w 100% biodegradowalne, dlatego stanowią doskonałą alternatywę dla sztucznych toreb foliowych.

Torby biodegradowalne – 100% z naturalnego polimeru

ROZMIAR TORBY/REKLAMÓWKI CENA NETTO
szerokość/wysokość  
25 x 35 cm 0,44 PLN
30 x 35 cm 0,45 PLN
30 x 45 cm 0,59 PLN
35 x 45 cm 0,60 PLN
40 x 50 cm 0,70 PLN
50 x 50 cm 0,79 PLN
60 x 50 cm 0,95 PLN
70 x 50 cm 0,99 PLN
   

 

Produkujemy torby hdpe, ldpe, papierowe, foliopaki